Kartvizitlikler

Kartvizit, şahıslar yada firmaların tanıtıcı bilgilerinin bulunduğu genellikle 5.5×8.5 büyüklüğünde olan ancak bu boyutları kimi zaman değişe bilen kartardır. İçinde kişi adı, şirketteki pozisyonu, iletişim numarası gibi bilgiler bulundurmaktadır. Bu ürünler sayesinde müşteriler, ihtiyaç duydukları konular olduğunda kolaylık ile iletişim kurabilmektedirler. Ancak üretildiği hammadde itibari ile çok sağlam olmayan bir yapıya sahiptirler. Dış etkenlere oldukça dayanıksız olan kartvizitler ısı, su yada aşınmalara, yırtılma gibi durumlara karşı korumaya alınması gereken malzemelerdir. Koruyucu kılıfın dış etkenlere karşı dayanıklılık oranı ne kadar yüksek olursa içerisinde bulunan ürün o kadar uzun ömürlü olarak hayatını sürdürebilmektedir. İlpen olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde deri ve suni deri kartvizitlikler sayesinde koruma özelliği tam anlamı ile gerçekleştirmek mümkündür. İçeriğinde ki hammaddeler sayesinde kartvizit koruyucu kılıf olma özelliğini tam anlamıyla gerçekleştirirken dışarıdan görüntüsü estetik durmaktadır.

Sitemiz anasayfasında bulunan kategoriler kısmına giriş yaparak ürün stoklarına erişim sağlama imkanınız bulunmaktadır. İlpen olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında öncelik verdiğimiz konu almış olduğunu kartvizitliklerin hem dışarıdan hoş bir görüntüye sahip olması hemde içerisinde bulunan ürüne bir zarar vermeden uzun süre kullanılabilmesine imkan sağlamaktır. Bu sayede kolaylıkla ürün stoklarımızı görebilirsiniz. Kartvizitlikler alınırken ilk dikkat edilmesi gereken nokta sıvı madde geçirgenliğidir. Çünkü özellikle kış aylarında oluşan yağmur, kar gibi hava hareketleri sonucunda her ne kadar koruma kullanılsa bile arada bulunan boşluklardan veya kumaşın geçirkenliğinde kaynaklanan tahribata yol açabilir. Yaz aylarında ise üzerine içecek tarzı bir şeyin dökülmesi sonucu yine aynı sorun ile karşılaşılması ihtimali oldukça yüksektir. Kaliteli kartvizitlikler ürünümüz sayeninde hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla reklamınızı yapabilirsiniz.

Ürettiğimiz kartvizitliklerinin ebat olarak küçük olması yönünden yanınızda taşıma konusunda oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda mıknatıslı yada bantlı olarak tercih etme imkanınızda bulunmaktadır. Birden fazla renk seçeneği, şerit detayı ve gri metalik kısmı ile oldukça dikkat çekicidir. Büyük firmalar için promosyon olarak tercih edilen ürünlerden bir tanesi olduğundan dolayı şık şerit görünümü özelliği ürünü daha işlevsel hale getirmektedir. Bütün bu dış görünüş özelliklerinin yanı sıra birden fazla böylemeye sahip olması açısından daha fazla kartvizit taşıma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda kategoriler kısmında bulunan diğer ürün seçeneklerimizi de inceleme imkanınnız buunmaktadır

Whatsapptan Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum