0 (212) 659 0299

Hafta içi 10:00-19:00

0Sepetiniz₺0.00
Alışveriş Sepeti (0)
Sepetiniz Boş

Cricket Cakmak hakkında

CRiCKET CAKMAK HAKKINDA  BİLGİLER 

 

cricket çakmak, ilk olarak 1961'de piyasaya sürülen bir çakmak markasıdır. Daha önce kibrit çöpü üreten İsveçli İsveçli Match şirketi tarafından geliştirilmiştir. cricket çakmağı orijinal olarak çocuklara dayanıklı bir mekanizmaya sahip tek kullanımlık bir bütan çakmak olarak tasarlandı ve bu da onu geleneksel kibrit çöplerine daha güvenli bir alternatif haline getirdi.

Yıllar içinde Cricket çakmakları, güvenilirlikleri, dayanıklılıkları ve rahatlıkları nedeniyle sigara içenler ve açık hava meraklıları arasında popüler hale geldi. Marka ayrıca ürün yelpazesini doldurulabilir çakmaklar, elektronik çakmaklar ve meşale çakmakları içerecek şekilde genişletti.

Bugün Cricket çakmakları dünya çapında dağıtılmaktadır ve çakmak pazarında lider markalardan biri olarak tanınmaktadır. cricket çakmaklarının tarihi, başarılı ürünlerin geliştirilmesinde yenilikçiliğin ve tüketici ihtiyaçlarını karşılamanın öneminin bir kanıtıdır.

 


Cricket Çakmak ne malı?


cricket cakmak hakkında


İsveç menşeli Swedish Match firmasında üretilen tek kullanımlık Cricket çakmaktır ; özgün tasarımı, iyi malzeme kalitesi, yumusak gövde yapısı ve hızlı kullanım özellikleri ile öne çıkar .
Bu sebeple ile , kullananlar için daha güvenli ve herkesin bildigin olarak daha yüksek kaliteli  olmaları için Cricket çakmakları üst üste doldurulamaz ve cakmak icin kullanılan taş degiştirilmez.


Çakmak Ölçüsü 8 cm x 2,2 cm olarak belirlenir . firmamızın içinde kaliteli Tampon ve UV baskı yapılır . Cricket Çakmak Hollanda malıdır.

cricket cakmak içerisinde bulunan gaz ne petrol ürünü ne de yeraltı gazıdır . O labaratuvar icinde geliştirilmiş bir gazdır. cakmakta kullanılan bu gazın adı Propan. Propan karbon ve hidrohenden elementlerinden oluşan bir suni gazmış.

elinizde  birden fazla çakmak ve bir adet metal oldugunu düşün , çakmak sürekli 30° sıcaklık versin sıcaklığı ateşten düşük olan metal en fazla kaç dereceye cıkar sizce. 30 santigrat derece kadar soğuk bir ateş hayal edin, en soğuk ateşler genelde 400 derece civarında oldugunu bilinir.

genel Ortalama bir Cricket çakmağı, bir teste  göre kullanım ömrü boyunca her seferinde 2000 defaya kadar yanıyor.toptan cakmak konusunda firmamız yıllardır hizmet veriyor . cricket cakmak ana bayiligimiz vardır . Promosyon cakmak ürünlerde en cok cricket taşlı cakmak kullanır .

yürek promosyon çakmak ve yürek toptan cakmak ürünleri internet sitemizde bulabilirsiniz. 

 

cakmak bayileri ve siteleri hakkında bilgiler aşagı bulabilirsiniz

https://mgtoptancakmak.com/     

https://clippertoptancakmak.com/

https://toptancakmakfiyat.com/

yurekcakmak.com.tr